SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kaffeskedar 978113
nr 97 8113
KAFFESKEDAR
13 st, silver, förgyllda
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 november 2001
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.